Novosti

Bandić golim rukama čupao korov

12.07.2010.
OPET U SEDLU

Zagrebački gradonačlnik povukao se iz medija nakon poraza na predsjedničkim izborima. No, tijekom odavanja počasti legendarnom zagrebačkom gradonačelniku Većeslavu Holjevcu, pokazao je da je još uvijek u formi.

PXL - Milan Bandić 

ZAGREB - U povodu 40. obljetnice smrti zagrebačkog gradonačelnika Većeslava Holjevca izaslanstvo Grada Zagreba u ponedjeljak je položilo vijenac uz njegov spomenik, a protokolarno odavanje počasti "začinio" je u svom stilu još uvijek aktualni prvi čovjek hrvatske metropole Milan Bandić.

On se, naime, u jednom trenutku sagnuo i počeo čupati travu među pločama ispred spomenika. U tome mu je pomogao i akademik Petar Stričić.

Bandić nas je tako još jednom podsjetio na sve vratolomije koje je izvodio pred kamerama prije i tijekom predsjedničke kampanje, a od kojih je odustao nakon poraza na izborima i gubitka dijela moći u upravljanju gradom.

Autor: M.B.