IZNENAĐENJE KOLA / Istra slavi bod s Poljuda, suci oštetili Hajduk

Hajduk je poveo protiv Istre 1961 pogotkom novog igrača u svojim redovima Sandra Gotala (20), da bi na, pokazat će se, konačnih 1-1 poravnao Kruno Ivančić (43) u završnici prvog poluvremena.

21.7.2014.
7:07
Tino Juric/PIXSELL
VOYO logo

Nedjeljni susret 1. kola Prve HNL između Hajduka i Istre 1961 na Poljudu donio je i prvo iznenađenje nove sezone, gosti iz Pule uspjeli su osvojiti bod odigravši 1-1 (1-1) s favoriziranim domaćinom.

Hajduk je poveo protiv Istre 1961 pogotkom novog igrača u svojim redovima SandraGotala (20), da bi na, pokazat će se, konačnih 1-1 poravnao KrunoIvančić (43) u završnici prvog poluvremena.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U nastavku je Hajduk oštećen, jer sudac Ljubičić u 86. minuti nije dosudio 11-erac nakon što je Graf u svom kaznenom prostoru srušio Maglicu.