Laka pobjeda / Bale s asistencijom i dva gola predvodio Real do velike pobjede

31. kolo španjolske nigometne lige zaključio je kraljevski klub, koji je na svom stadionu dočekao Rayo Vallecano te zabilježio uvjerljivu pobjedu.

30.3.2014.
10:49
AP

Real Madrid je na Santiago Bernabeu s visokih 5-0 pobijedio Rayo Vallecano u susretu 31. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Real je u prvom poluvremenu zabio samo jedan gol, a potom je ubacio u brzinu više i deklasirao Rayo.

Golove za 'Kraljevski klub' zabili su Ronaldo (15), Carvajal (55), Bale (68, 70) i Morata (78).

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić nije nastupio za momčad Reala.

Lider Primere Atletico Madrid ostvario je važnu gostujuću pobjedu porazivši Athletic Bilbao 2-1. Iako je Iker Muniain već u 6. minuti doveo Baske u vodstvo, "Colchonerosi" se nisu predali. Prvo je u u 22. minuti Diego Costa izjednačio na 1-1, a potpuni preokret došao je u drugom dijelu pogotkom Kokea (55).

Ranije je Barcelona jedva u gradskom derbiju slavila protiv Espanyola (1-0), dok je Celta u Vigu pobijedila Sevillu s 1-0. Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu za Sevillu.

Na ljestvici vodi Atletico s 76 bodova, Barcelona ima 75, a Real Madrid 73.