GOLOVI MANDŽE, OLIĆA,... / Hrvati u Njemačkoj imali dan iz snova!

Mandžukić je ove sezone zabio 25 golova za Bayern u svim natjecanjima, od čega 18 u Bundesligi, tri u Ligi prvaka, tri u domaćem kupu i jedan na Svjetskom klupskom prvenstvu.

19.4.2014.
18:43
AP

U 31. kolu Bundeslige Bayern je u gostima pobijedio Braunschweig sa 2-0, a hrvatski reprezentativac MarioMandžukić, koji je igrao od 73. minute, bio je strijelac drugog pogotka za "Bavarce".

Bayern je poveo pogotkom ClaudijaPizarra u 75. minuti, a Mandžukić je u 86. postavio konačnih 2-0. Sa 18 golova Mandžukić je vodeći strijelac Bundeslige zajedno sa RobertomLewandowskim (Borussia Dortmund).

Borussia Dortmund je nastavila nizati pobjede, nakon što su dobili Real Madrid 2-0, pa Bayern sa 3-0, danas su svaladali Mainz sa 4-2, a strijelci su bili MilošJojić (6), Robert Lewandowski (18), LukaszPiszczek (56) i Marco Reus (79-pen).

Dodajmo i kako su u Wolfsburgovoj 3-1 pobjedi na HSV-om pogotke postigli Ivan Perišić te IvicaOlić, dok je jedini gol za HSV zabio IvoIličević.