BAYERN NAJUVJERLJIVIJI / Prve utakmice 5. kola Lige prvaka

Domaće pobjede izborili su Bayern, Arsenal i Aalborg, gostujuće Real, Lyon i Porto, dok su Zenit i Juventus te Villarreal i Manchester United odigrali 0:0.

25.11.2008.
19:20

Osminu finala izborili su Manchester United, Villarreal, Bayern, Lyon, Arsenal, Porto, Juventus i Real.

Bavarci su pogocima Klosea (57, 71) i Tonija (61)  nadigrali Steauu, dok su se Topnici prilično namučili protiv kijevskog Dinama. Jedini pogodak na utakmici, vrijedan tri boda, postigao je Bendtner u 87. minuti susreta.

Odličan preokret izveli su Danci. Na poluvremenu su od Celtica gubili 1:0, no bolju igru u drugom dijelu kapitalizirali su golom Cacae i autogolom Caldwela.

Madrižani su pobijedili BATE Borisov 1:0 golom Raula u 7. minuti susreta, Francuzi su sa 2:1 bili bolji od Fiorentine - zabili su Makoun i Benzema, a istim rezultatom Porto je slavio kod Fenerbahčea. Dvostruki strijelac bio je Lisandro.

Zenit i Juventus te Villarreal i Manchester United odigrali su 0:0.

Zanimljivo je da su Villarreal i United dosad odigrali četiri utakmicu u Ligi prvaka i da su baš sve završile 0:0.