ARSENAL 'PREŽIVIO' ISTANBUL / Bilić zadržao nadu: U London putuje s 'nulom'

Nogometaši Bešiktaša su bili ravnopravan protivnik, nisu primili pogodak, i imaju se pravo nadati da u uzvratu za tjedan dana mogu napraviti čudo i probiti se u Ligu prvaka.

20.8.2014.
7:30
AP

U prvoj utakmici posljednjeg pretkola nogometne Lige prvaka u utorak je turski Bešiktaš, kojeg vodi SlavenBilić, na svom stadionu protiv favoriziranog Arsenala odigrao 0-0.

Utakmica FC Kopenhagena i Bayer Leverkusena ponudila je pravu golijadu u prvom poluvremenu. Gosti iz Leverkusena poveli su u 5. minuti pogotkom Kiesslinga, a onda su Danci preokrenuli golovima Joergensena (9) i Amarteyja (13).

No, onda novi preokret i do kraja poluvremena Leverkusen ponovno vodi, a strijelci za 3-2 bili su Bellarabi (31) i Son Heung-Min (42). To je na kraju bio i konačan rezultat.

TinJedvaj je odigrao drugo poluvrijeme za Leverkusen, dok je vratar Dario Krešić ostao na klupi za pričuve.

Napoli je na svom terenu protiv Athletica iz Bilbaoa odigrao 1-1. Za Napoli je zabio Higuaín (68), a strijelac za Athletic bio je Muniain (41). JosipRadošević nije bio u sastavu Napolija.