'Pali' u drugom poluvremenu / Mandžukić promašio tri šanse u remiju kod Vallecana

Atletico nije loše odigrao, ali je u prvom poluvremenu bio opasniji te su jedine dvije prave prilike bile pred golom Alvareza.

26.8.2014.
8:18
AP Images

U posljednjem susretu 1. kola novog španjolskog nogometnog prvenstva prvak Atletico iz Madrida je na gostovanju kod Rayo Vallecana odigrao 0-0.

Napadač hrvatske reprezentacije Mario Mandžukić igrao je do 74. minute za Atletico.

U obje situacije mu je prijetio Mandžukić - prvi put u 26. minuti kad je Ansaldi ubacio, a ovaj nije uspio pogoditi okvir gola, a onda dvije minute kasnije kad je na dodavanje Jimeneza pucao ravno u vratara domaćina.

U drugom poluvremenu je Atletico pao, a Vallecano podignuo agresivnost te zahvaljujući raspoloženom Aquinu sve češće prijetio Moyi.

Na početku drugog poluvremena je Bueno zaprijetio mreži, no lopta je otišla pored gola, a poslije je Aquino odlično ubacio za Manucha, što je Moya ponovno obranio.