propušta celtu i almeriju / Mandžukić 87 minuta igrao sa slomljenim nosom, mora na operaciju

Mandžukiću je na gostovanju u Pireju protiv Olympiakosa slomljen nos, zbog čega mora na operaciju.

17.9.2014.
18:37
AP Images

Premda je postigao pogodak, hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić neće po dobrome pamtit svoj premijerni nastup u Ligi prvaka u dresu Atletico Madrida.

Mandžukiću je na gostovanju u Pireju protiv Olympiakosa slomljen nos, zbog čega mora na operaciju. Hrvatskom napadaču nos je slomio Pajtim Kasami, makedonski Albanac sa švicarskom putovnicom i to u četvrtoj minuti utakmice. Kasami je laktom opalio Mandžukića koji je krvavog nosa ostalo ležati na terenu nekoliko minuta, a potom je iznesen na nosilima. Mandžo se vratio na teren i u 38. minuti je sa slomljenim nosom postigao gol, no Atletico je izgubio utakmicu 2-3.

"Nakon pregleda je ustanovljeno kako je Mandžukiću slomljen nos i u četvrtak će biti operiran u klinici FREMAP de Majadahonda. Zahvat će obaviti ugledni stručnjak dr. Pedro Llopis", poručili su iz kluba.

Za sada još nije poznato koliko će hrvatski napadač izbivati s terena.