potez za notes / Napadač Celte ponizio stopera i vratara španjolskog prvaka

Atletico Madrid i Celta u četvrtom su kolu španjolske Primere odigrali 2-2, a za najupečatljiviji trenutak susreta pobrinuo se napadač gostujuće momčadi Pablo Hernandez, koji je prilikom postizanja prvog pogotka pokazao nevjerojatan osjećaj za igru i prostor.

21.9.2014.
10:58
Youtube

Napadač Celte iz Viga Pablo Hernandez bio je prva zvijezda večeri u sinoćnjem remiju njegove momčadi na zahtjevnom gostovanju u Madridu kod španjolskog prvaka Atletica.

On je, naime, u 19. minuti nakon duge lopte Planasa leđima okrenut golu i ometan od protivničkog braniča petom uspio prevariti vratara i postići pogodak kakav se zaista rijetko viđa, čime je pokazao kako ima izvanredan osjećaj za igru i prostor.

Bio je to prvi pogodak na utakmici kojim je Celta došla u vodstvo, kasnije su Miranda i Godin preokrenuli rezultat u korist Atletica, da bi u 53. minuti Nolito iz kaznenog udarca postavio konačnih 2-2 i tako donio vrijedan bod Celti s teškog gostovanja.