Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Eduardo da Silva nastavlja s odličnim igrama u dresu Flamenga.

22.9.2014.
8:47

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac EduardodaSilva nastavlja s odličnim igrama u dresu Flamenga.

U susretu 23. kola brazilskog prvenstva Eduardo je postigao jedini pogodak za svoju momčad u susretu protiv Fluminense koji je završio 1-1.

Eduardo je u 27. minuti zabio prvi gol na utakmicu, a u 45. minuti je izjednačio Fred. Bio je to Eduardov četvrti gol u deset nastupa za klub iz Rio de Janeira. Nažalost, bivši napadač Dinama, Arsenala i Šahtara u 38. minuti je napustio teren zbog ozljede.

Flamengo se trenutačno nalazi na 11. mjestu ljestvice sa 30 bodova, sedam više od zone ispadanja. U vodstvu je Cruzeiro sa 49 bodova.