kakva ideja / Majstore, što radiš? Golman obranio udarac pa sam krenuo u napad

Poveo je brzi napad svoje momčadi te stigao s loptom do suparničke polovice igrališta, a kad je pokušao driblati, izgubio je loptu.

23.9.2014.
11:18
YouTube Screenshot

U Kini je nogometno prvenstvo ušlo u završnih pet kola.

Vodeći Guanzghou, kojeg vodi slavni Marcelo Lippi, uočio 25. kola je imao šest bodova prednosti ispred Peking Guoana.

Na utakmici pekišnke momčadi i Tianjin Tede, publika je imala što vidjeti.

Kod rezultata 1:1, u 68. minuti igrači Tianjina su dugo kombinirali pred golom Guoana, a kad je nakon ubačaja vratar Yang Zhi obranio udarac, nije proslijedio loptu suigraču, već je sam krenuo u protunapad.

Srećom pa je udarac protivničkog igrača bio preslab pa su braniči spriječili pogodak.

Yangovi suigrači su s neodobravanjem širili ruke te ga gledali u nevjerici.

Nekoliko minuta potom, Guoan je postigao pobjednički pogodak za 2:1, a Yangu više nisu napamet napadale ovakve nepromišljene ideje.