KRAJ STOPOSTONOG NIZA / Malaga zaustavila seriju Rakitića i suigrača

U 5. kolu nogometnog prvenstva Španjolske prekinut je stopostotni učinak Barcelone, koja je u srijedu na gostovanju kod Malage odigrala 0:0.

25.9.2014.
7:36
AP Images

Nakon četiri pobjede u nizu, Barcelona je odigrala jalovo i bez izrazitih prilika. Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je za katalonsku momčad cijeli susret, pruživši solidnu partiju i bio je među najbolje ocijenjenim igračima katalonskog kluba.

I bez ozlijeđenoga Marija Mandžukića španjolski prvak Atletico Madrid slavio je kod Almerije sa 1:0. Jedini pogodak zabio je branič Miranda u 60. minuti.

U ostalim susretima novi prvoligaš Eibar i Villareal su remizirali (1-1), dok je Rayo kod kuće slavio protiv Athletic Bilbaoa s 2-1 pogotkom Lea Baptiste minutu prije kraja.