upao u 'crnu rupu' / Nishikori izbacio Dodiga već u prvom kolu

Nishikori je tijekom cijelog meča dobro servirao, imao je čak 80 posto prvog servisa. U prvom setu Nishikori, koji je u finalu US Opena izgubio od Marina Čilića.

1.10.2014.
11:45
AP Images

Hrvatski tenisač Ivan Dodig poražen je u prvom kolu ATP turnira u Tokiju od finalista US Opena Japanca Keija Nishikorija sa 3-6, 4-6 nakon sat i 24 minute igre.

Nishikori je tijekom cijelog meča dobro servirao, imao je čak 80 posto prvog servisa. U prvom setu Nishikori, koji je u finalu US Opena izgubio od Marina Čilića, kod vodstva 4-3 napravio je 'break', a potom je na svoj servis zaključio set.

Dodig u prvom setu nije niti jednom zaprijetio servisu japanskog igrača. No, u drugom je prvi došao do prednosti, oduzeo je Nishikoriju servis i poveo 3-1, ali nakon toga upao je u 'crnu rupu' i izgubio je meč.

Dodigu je to drugi poraz ove godine od Nishikorija, koji vodi sa 3-1 u pobjedama. Jedinu pobjedu Dodig je ostvario prošle godine u Baselu.