OGLAS

NAJVEĆI UKRAJINSKI DERBI / Vida donio pobjedu Dinamu protiv Šahtara

Vida je zabio glavom nakon kornera u 71. minuti, a na terenu je proveo svih 90 minuta, baš kao i Darijo Srna u dresu Šahtara.

6.10.2014.
7:26
Igor Kralj/PIXSELL

KIJEV - Hrvatski nogometni reprezentativac DomagojVida bio je strijelac jedinog pogotka u velikom derbiju ukrajinskog prvenstva kojim je donio 1-0 (0-0) pobjedu kijevksom Dinamu protiv Šahtara iz Donjecka.

Vida je zabio glavom nakon kornera u 71. minuti, a na terenu je proveo svih 90 minuta, baš kao i DarijoSrna u dresu Šahtara.

Dinamo je sada drugi na ljestvici sa 20 bodova, dok je Šahtar treći sa 18.

Na vrhu je Dnipro iz Dnipropetrovska sa 22 boda. Dnipro je u nedjelju kao gost svladao Iličevec iz Mariupolja sa 1-0 (1-0), a od hrvatskih je igrača nastupio sam NikolaKalinić koji je igrao posljednjih pola sata. IvanStrinić i MladenBartulović nisu konkurirali za nastup.