izviždan od navijača / Balotelli u ludoj utakmici uspio promašiti nemoguće

U ludoj pobjedi Liverpoola na gostovanju kod Queens Park Rangersa u kojoj su čak četiri gola pala u zadnjih osam minuta, možda će i najistaknutiji trenutak ostati onaj iz 61. minute, kada je Mario Balotelli pri rezultatu 0-0 s pet metara promašio nečuvana vrata.

19.10.2014.
20:09

Nogometaši Liverpoola pobijedili su na gostovanju Queens Park Rangers 3-2 u ludoj završnici u kojoj su čak četiri gola pala u zadnjih osam minuta, pri čemu tri u sudačkoj nadoknadi, no možda i najistaknutiji trenutak bio je onaj kada je Mario Balotelli pri rezultatu 0-0 s pet metara promašio nečuvana vrata.

Adam Lallana je uputio prvi udarac koji je iz velike blizine sjajno obranio domaći vratar McCarthy, a lopta se zatim na pet metara odbila do talijanskog napadača koji je neobjašnjivo prebacio prazna vrata.