ODIGRAO CIJELI SUSRET / Sammir asistirao za pobjednički gol Getafea

Bivši igrač Dinama i hrvatske reprezentacije, Sammir, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade asistirao je Abdoulu Karimu Yodi za pobjednički gol Getafea protiv Real Sociedada.

20.10.2014.
23:14
PIXSELL
VOYO logo

Povremeni hrvatski nogometni reprezentativac Jorge Sammir bio je asistent pobjedničkog pogotka za Getafe koji je velikim preokretom u završnici susreta sa 2:1 (0:0) kao gost svladao Real Sociedad u San Sebastianu.

Sammir je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade asistirao Abdoulu Karimu Yodi za gol. Inače, Real Sociedad je poveo u 82. golom Pabla Herviasa Ruiza, a Yoda je svojim prvim golom u 90. poravnao na 1:1 prije no što je potpuno šokirao Anoetu.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Sammir je odigrao čitav susret za Getafe koji je sada skočio na 10. mjesto sa 10 bodova, dok je Real Sociedad 16. s pet bodova.

Vodi Barcelona sa 22 boda, druga je Sevilla sa 19, a treći Real Madrid sa 18.