nastavak golgeterskog niza / Mandžukić ponovno strijelac u porazu protiv Sociedada

U posljednjem susretu 11. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Sociedad je pobijedio Atletico Madrid 2-1, a gol za goste zabio je Mario Mandžukić.

10.11.2014.
8:03
AP Images

Hrvatski reprezentativni napadač Mario Mandžukić nastavio je sve bolju golgetersku formu u dresu španjolskog prvaka, zabivši jedini pogodak svoje momčadi u susretu protiv Real Sociedada.

Hrvatski napadač je postigao vodeći pogodak na utakmici u 10. minuti na asistenciju Raula Garcije. Bio je to njegov peti pogodak ove sezone u Primeri. Pet minuta kasnije izjednačio je Carlos Vela, a drugu pobjedu Sociedadu donio je Agirretxe u 82. minuti. U tim trenucima su gosti igrali s igračem manje nakon što je u 50. minuti isključen Guilherme Siqueira. Mandžukić je odigrao cijeli susret za Atletico.

U nedjelju su odigrane još tri utakmice i sve tri su završile neodlučenim ishodima. Espanyol i Villarreal, te Sevilla i Levante su odigrali 1-1, dok u dvoboju između Valencije i Athletic Bilbao nije bilo golova.

Na ljestvici vodi Real Madrid sa 27 bodova, Barcelona ima 25, Valencia 24, a Atletico Madrid 23 boda.