SLABI PROTIV TREĆELIGAŠA / Mandžo zabio dva komada, Atletico se osramotio

Mandžukić je pogađao nogom za 1-0 u 19. i glavom za 2-1 u 74. minuti, oba puta iz neposredne blizine okrunivši tako dobre akcije suigrača. Za goste je oba pogotka postigao Ruben Alcaaz (67, 84).

18.12.2014.
22:00
AP Images
VOYO logo

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić bio je dvostruki strijelac za madridski Atletico u uzvratnom susretu 16-ine finala Španjolskog kupa protiv trećeligaša L'Hospitaleta koji je završio rezultatom 2-2 (1-0). No, kako je Atletico u prvom susretu bio bolji sa 3-0, madridski se sastav plasirao u osminu finala s ukupnih 5-2.

Mandžukić je pogađao nogom za 1-0 u 19. i glavom za 2-1 u 74. minuti, oba puta iz neposredne blizine okrunivši tako dobre akcije suigrača. Za goste je oba pogotka postigao RubenAlcaaz (67, 84).

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Mandžukić je igrao do 85. minute.

MarioPašalić igrao je od 76. minute za Elche koji se 1-0 (1-0) pobjedom protiv Valladolida plasirao u osminu finala s ukupnim rezultatom 1-0.