novi domaći poraz Indiane / Rudež igrao više od 20 minuta, Spahijina Atlanta ispisala povijest lige

Za vrijeme dok je Rudež bio u igri, Indiana je ostvarila 13 koševa prednosti u odnosu na Sacramento, ali gosti su već u 19. minuti stvorili od 23 poena (55-32).

1.2.2015.
12:56
AP Images

Hrvatski košarkaški reprezentativac Damjan Rudež pogodio je dvije trice iz tri pokušaja, ali njegovih šest poena, dvije asistencije i jedan skok za 21 i pol minutu na parketu nisu pomogli Indiani koja je u subotu na domaćem parketu poražena od Sacramenta 94-99.

Za vrijeme dok je Rudež bio u igri, Indiana je ostvarila 13 koševa prednosti u odnosu na Sacramento, ali gosti su već u 19. minuti stvorili od 23 poena (55-32), od čega se Pacersi nisu uspjeli oporaviti, iako su u posljednjih 80 sekundi utakmice ušli sa samo četiri koša zaostatka.

Atlanta je s našim Nevenom Spahijom u stručnom stožeru svladala Philadelphiju s 91-85 i dogurala svoj niz do 19 uzastopnih pobjeda.