slomili otpor domaćina / Benzema i Ronaldo za pobjedu Reala

23.2.2015.
10:07
AP Images
VOYO logo

U dvoboju 24. kola Primere Real Madrid je slavio u gostima kod Elchea s 2-0 i opet pobjegao najbližim rivalima na čelu ljestvice.

Real je dugo lomio otpor domaćina, da bi u 56. minuti Karim Benzema iskoristio smušenost obrane Elchea i postigao prvi zgoditak, a pitanje pobjednika riješio je Cristiano Ronaldo u 69. minuti.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Bivši igrač Hajduka Marijo Pašalić igrao je za domaćina do 75. minute.

U ostalim susretima Villareal je kod kuće pogotkom Vietta (71) jedva slavio protiv Eibara, a i Athletic Bilbao je do domaće pobjede nad rayom došao tek u 86. minuti. preko Aduriza. Prava golijada bila je u podnevnoj utakmici u kojoj je Real Sociedad u San Sebastianu pobijedio Sevillu s 4-3.

Na ljestvici vodi Real s 60 bodova, Barcelona ima 56, a Atletico je treći s 53 boda.