6 golova u 7 utakmica / Badelj odličan u pobjedi Fiorentine, Salah junak utakmice

6.3.2015.
9:23

U prvom susretu polufinala talijanskog nogometnog Kupa Fiorentina je u Torinu pobijedila Juventus 2-1 uz odličnu igru hrvatskog reprezentativca Milana Badelja.

Junak utakmice bio je egipatski reprezentativac Mohamed Salah koji je zabio oba gola za 'viole'. Prvog u 11. minuti, a drugog u 56. minuti. Strijelac za Juve je bio Fernando Llorente u 24. minuti. Za Fiorentinu je odlično do 78. minute odigrao Badelj. Uzvratni susret je 7. travnja u Firenzi.

U srijedu su Lazio i Napoli na Olimpijskom stadionu u Rimu odigrali 1-1. Domaće je u vodstvo doveo Klose (33), a izjednačio je Gabbiadini (57). Hrvatski reprezentivac Ivan Strinić ostao je na klupi Napolija. Uzvrat je na rasporedu 8. travnja.