BUGARI ZAUSTAVILI AZZURE / Talijani kiksali u Sofiji, Hrvatska ostala sama na vrhu skupine H

29.3.2015.
8:32
AP

SOFIJA - U dvoboju H skupine kvalifikacija za EURO 2016 u Sofiji su nogometaši Bugarske i Italije odigrali 2-2, pa je Hrvatska sama na čelu skupine.

Već u 3. minuti Talijani su poveli autogolom JordanaMineva, no Bugari su od 11. do 17. minute uspjeli preokrenuti pogocima IvelinaPopova i IlianaMicanskog.

U nezanimljivom drugom dijelu nije se događalo skoro ništa do 84. minute kada je talijanski Brazilac Eder postigao lijep izjednačujući pogodak.

Do kraja su Talijani imali još nekoliko prilika za pobjedu, no Bugari su uspjeli ostati neporaženi.

Hrvatska je pobjedom nad Norveškom (5-1) prva na ljestvici s 13 bodova, Italija ima 11, Norveška 9, a Bugarska 5 bodova.