naslov sve bliže / Barca se othrvala velikom pritisku 'Šišmiša' i upisala zlata vrijedna tri boda

Iako se pobjeda Barce čini uvjerljivom, upravo je nevjerojatno što su sve igrači Valencije promašili na Nou Campu

18.4.2015.
18:16
VOYO logo

Nogometaši Barcelone slavili su u 32. kolu Primere na svom Nou Campu protiv Valencije s 2-0 i opet pobjegli Realu pet bodova.

Iako se pobjeda Barce čini uvjerljivom, upravo je nevjerojatno što su sve igrači Valencije promašili na Nou Campu. Već u 1. minuti igre šokirao ih je pogotkom Luis Suarez na asistenciju Lea Messija, a u 10. minuti igrač gostiju Daniel Parejo je promašio kazneni udarac.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Valencija je promašila još pet izglednih prilika, pogodili su i vratnicu, a igrač utakmice bio je vratar domaćih Bravo. U zadnjim trenucima susreta Messi je s polovice igrališta krenuo sam prema vratima Valencije i postavio konačnih 2-0. Ivan Rakitić je ušao u igru u 46. minuti.

Barca vodi s 78 bodova, a Real Madrid, koji večeras dočekuje Malagu, ima 73 boda. Valencija je ostala četvrta s 65 bodova.