dramatična završnica / Bilićev Bešiktaš se pogotkom u 96. minuti vratio na vrh prvenstvene ljestvice

Šest kola prije kraja prvenstva Besiktas ima 61 bod, isti broj bodova ima i drugi Galatasaray, dok treći Fenerbahce zaostaje samo bod

28.4.2015.
7:44
Andrew Matthews/Press Association/PIXSELL

Nogometaši Besiktasa, koje trenira bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, vratili su se na vrh ljestvice turskog prvenstva dramatičnom 2-1 (1-0) domaćom pobjedom protiv Karabukspora u susretu 28. kola igranom u ponedjeljak.

Besiktas je do pobjede stigao golom u šestoj minuti nadoknade vremena, a strijelac je bio Cenk Tosun. Prethodno je vodstvo domaćima od 1-0 donio Atiba Hutchinson (25), a na 1-1 je poravnao Musa Cagiran (79).

Šest kola prije kraja prvenstva Besiktas ima 61 bod, isti broj bodova ima i drugi Galatasaray, dok treći Fenerbahce zaostaje samo bod. Karabukspor je u zoni ispadanja, 16. sa 21 bodom, sedam manje od 15. Rizespora, koji drži posljednje mjesto koje osigurava ostanak.