naslov sve bliže / Bilić s Bešiktašom slavio u Trabzonu i vratio se na vrh ljestvice

4.5.2015.
8:06
AP Images

Nogometaši Bešiktaša predvođeni hrvatskim stručnjakom Slavenom Bilićem vratili su se na prvo mjesto ljestvice turskog prvenstva nakon važne gostujuće pobjede protiv Trabzonspora 2-0.

Golove za 20. pobjedu Bešiktaša u 29 kola zabili su Demba Ba u 58. minuti, te Mustafa Pektemek u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Za Dembu Ba bio je to već 17. pogodak ove sezone i trenutačno je drugi strijelac prvenstva s golom manje od napadača Burse Fernandaoa.

Bešiktaš je ovom pobjedom preskočio Fenerbahče i preuzeo vodstvo sa 64 boda. Fener je drugi s bodom manje, dok je na trećem mjestu Galatasaray sa 61 bodom i utakmicom manje.