Sport
Martinez i Bonucci potpisali za Juventus
Obojica nogometaša potpisala su ugovore na pet godina. Urugvajac dolazi iz Catanije, a Talijan iz Catanije.
Talijanski nogometni velikan Juventus nastavlja s izgradnjom nove momčadi za nadolazeću sezonu. Nova pojačanja torinskog kluba su dosadašnji branič Barija Talijan Leonardo Bonucci i veznjak Catanije Urugvajac Jorge Martinez.
Obojica su potpisala ugovore na pet godina, dok će Bari dobiti 15.5 milijuna eura, a Catanija 12 milijuna eura. Prije njih u redove torinske "Stare dame" stigli su krilni igrač Simone Pepe iz Udinesea, te vratar Marco Storari koji je stigao iz Milana.
Juventus ima i novog trenera, Alberta Zaccheronija je zamijenio Luigi Del Neri, a došlo je i do promjena u vodstvu kluba. Andrea Agnelli je postao novi predsjednik, dok je sportski direktor Beppe Marotta.
Autor: A. K. M./HINA
Komentari
Reci što misliš!