OČEKIVANA POBJEDA HRVATSKE / Zatvorena (P)andorina kutija

Hrvatska je s četiri laka gola pobijedila Andoru i trenutačno zauzima drugu mjesto u kvalifikacijskoj skupini za SP 2010.

16.10.2008.
12:29

Hrvatska nogometna reprezentacija očekivano je upisala drugu pobjedu u kvalifikacijskom ciklusu za Svjetsko prvenstvo 2010 godine.

U Maksimiru je Hrvatska slavila protiv Andore 4-0 te trenutno zauzimo drugu mjesto u skupini.

Hrvatska je načela mrežu Andore već u 16. minuti utakmice odličnim golom Rakitića iz slobodnog udarca.

Do povećanje vodstva Hrvatska je došla u 32. minuti preko Ivice Olića, dok je treći gol za Hrvatsku postigao je Modrić u 75. minuti.

Konačan rezultat utakmice postavio je Ivan Rakitić iz jedanaesterca, nakon što je u kaznenom prostoru srušen Mario Mandžukić.