fantastični ivica / Ivica Olić zabio 'peticu' Al Sailiyu u pola sata

Hrvatski reprezentativac Olić je protiv Al Sailiya igrao samo drugo poluvrijeme, a pritom je zabio čak pet pogodaka.

5.1.2012.
21:02

Njemački nogometni velikan Bayern Munchen deklasirao je katarski Al-Sailiya Sport club 13:0 u pripremnom susretu u Dohi, a najbolji igrač utakmice bio je hrvatski reprezentativac Ivica Olić koji je postigao čak pet golova.

Bavarci su prvo poluvrijeme dobili 3:0, a potom su u nastavku zabili čak deset golova.

Hrvatski reprezentativac Ivica Olić igrao je samo drugo poluvrijeme, kao i Pranjić, a nakon sam pet minuta ušao je u seriju i od 50. do 84. je lakoćom zabijao.

Prvi put se upisao među strijelce u 50. minuti, potom je u razmaku od deset minuta zabio još dva gola, da bi u završnici utakmice još dva puta  tresao suparničku mrežu.

Strijelci za Bayern bili su i Robben, Gomez, Muller, Pedersen, Ribery i Contento.