Olimpijske i paraolimpijske nade će moći vidjeti podršku koju svakodnevno dobivaju od svojih fanova, što će im dati još veću inspiraciju tijekom priprema za Olimpijske igre.

14.5.2012.
17:40
VOYO logo

Globalnoj kampanji navijanja za omiljene olimpijce i paraolimpijce priključio se i MichaelPhelps, poznati svjetski plivač koji je putem fotografije na Facebooku pozvao Hrvate da navijaju za olimpijske natjecateljice Anu i LucijuZaninović.

Fanovi širom svijeta svoju podršku olimpijcima mogu dati u formi postova, fotografija ili video materijala.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Michael Phelps postao je najuspješniji sportaš Olimpijskih igara u Ateni i Pekingu, osvojivši 16 olimpijskih medalja - šest zlatnih i dvije brončane u Ateni 2004. i osam zlatnih u Pekingu 2008.

Ana i Lucija Zaninović još čekaju na svoje olimpijske medalje. Ana Zaninović osvojila je 23 medalje, uključujući i titulu svjetske prvakinje 2011. Ovog mjeseca osvojila je srebrnu medalju na Europskom prvenstvu u Manchesteru. Lucija ima 16 međunarodnih medalja. Trenutno drži titulu europske prvakinje i favoritkinje uoči olimpijskog natjecanja u taekwondou.