RONALDO JE IPAK SLAVIO GOL / O ovih 20 minuta će se još dugo pričati u Madridu

Arsenal je slavio kod Montpelliera s 2:1, a svi pogoci su pali u prvih 18 minuta. U ovoj skupini je do gostujuće pobjede stigao i Schalke, koji je također s 2:1 pobijedio u Pireju kod Olimpiakosa.

19.9.2012.
0:24
AP
VOYO logo

ZAGREB - U najzanimljivijoj utakmici 1. kola Lige prvaka Real je u Madridu slavio protiv Manchester Citya s 3:2 pogotkom Ronalda u 90. minuti.

Sudar španjolskog i engleskog prvaka ponudio je vrlo slabo prvo poluvrijeme, u kojem je palo svih pet zgoditaka. City je vodio s 1:0 i 2:1 pogocima Džeke i Kolarova, ali je ipak otišao poražen s Bernabeua zahvaljujući udarcu Ronalda u zadnjoj minuti koji je prošao ispod vratara Harta. LukaModrić je za Real ušao u 73. minuti.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U ovoj skupini D Borussia je u Dortmundu pobijedila Ajax s 1:0 pogotkom Lewandowskog tri minute prije kraja. IvanPerišić je ušao za domaće u 73. minuti.

U skupini C Milan i Anderlecht su odigrali bez zgoditaka 0:0, a Malaga je u svojem prvom nastupu u Ligi prvaka kod kuće ponizila Zenit s 3:0.