MESSI OPET SPASIO BARCELONU / Veliki povratak Juventusa, Mandžukić promašio jedanaesterac

Utakmice prvog kola Lige prvaka u srijedu su obilježili veliki povratak Juventusa u Londonu i teška pobjeda Barcelone protiv moskovskog Spartaka.

19.9.2012.
22:39
Pixsell

Aktualni europski prvak Chelsea pred svojim je navijačima protiv Juvea vodio 2:0 zahvaljujući pogocima Oscara u 29. i 33. minuti.

Do kraja poluvremena, Vidal je smanjio vodstvo Engleza, a veliko slavlje prvacima Italije donosi Quagliarella koji u 80. minuti postavlja konačnih 2:2.

Spartak je na Nou Campu imao prednost od 2:1, no tada je na scenu stupio Messi i sa dva pogotka preokrenuo rezultat. Prije toga, mrežu Moskovljana pogodio je Tello, dok su za goste zabili Alves (autogol) i Romulo.

Iako se očekivalo da će nastupiti od prve minute, hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić ušao je u igru tek u 63. te je u sudačkoj nadoknadi uspio promašiti i jedanaestarac. Bayern je usprkos tome svladao Valenciju 2:1, a golove su postigli Schweinsteiger i Kroos. Počasni pogodak za Španjolce djelo je Veldesa.