HRVATSKA NA ČELU SKUPINE / Izrael slomljen u 10 minuta!

Poslije slabije igre Hrvatske u prvom dijelu, u nastavku su pitanje pobjednika riješili Modrić eurogolom i dvostruki strijelac Eduardo.

6.9.2011.
22:13
Pixsell

U susretu F skupine kvalifikacija za Europsko prvenstvo Hrvatska je na Maksimiru pobijedila Izrael 3:1.

Slabiju igru Bilićevih izabranika u prvom dijelu gosti su kaznili u 44. minuti kada je Pletikosu matirao Hemed.

Sjajnim udarcem sa 25 metara u 47. izjednačava Modrić, nakon čega je pitanje pobjednika bilo riješeno u samo 10 minuta.

Prvo je zbog oštrog prekršaja isključen Ben Haim, a tada na scenu stupa Eduardo i s dva gola (55., 57.) postavlja konačan rezultat.

Ovom pobjedom Hrvatska je izbila na prvo mjesto u skupini pošto je Grčka u Latviji odigrala samo 1:1.

Sljedeću utakmicu "Bilić boysi" igraju upravo protiv Grka u gostima te će u slučaju pobjede osigurati izravan plasman na EURO.