Ostalo

Montažer (m/ž)

Svakodnevno smo prisutni u komunikaciji s našim gledateljima, osiguravajući im zabavni i informativni sadržaj na sve većem broju programa i platformi.

RTL.hr
21.02.2022 15:30

Naš cilj je biti pouzdan partner svima – korisnicima, klijentima i zaposlenicima, a sve kako bi našim gledateljima ponudili najkvalitetniji TV program i digitalni sadržaj, a našim klijentima najbolju i najefikasniju platformu za prijenos komercijalnih poruka.

Opis posla

Opis poslova i radnih zadataka:
- obavlja posao na nelinearnoj montaži
- dužan je prema uputama direktnih nadređenih, novinara, dnevnog urednika ili urednika montirati audio i video materijal
- zadužen je da montirani materijal odgovara TV standardima

Uvjeti

- minimalno dvije godine rada na televizijskim prilozima za emitiranje, s naglaskom na informativni program

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

Dinamično smo okruženje, otvoreni smo za nove ideje i prijedloge, spremni smo osigurati fleksibilnost u radnom angažmanu, omogućavamo ti dodatne edukacije u skladu s tvojim željama (ali i potrebama i mogućnostima posla). Dio smo internacionalne grupacije što nudi prilike za networking, učenje i dijeljenje iskustava s kolegama iz drugih zemalja.

Sve zainteresirane pozivamo da svoje prijave, koje moraju sadržavati životopis, pošalju zaključno do 03.03.2022. godine putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos