Ostalo

RTL Hrvatska zapošljava: Motion graphics dizajner (m/ž)

Svakodnevno smo prisutni u komunikaciji s našim gledateljima, osiguravajući im zabavni i informativni sadržaj na sve većem broju programa i platformi.

RTL.hr
20.05.2022 15:29

Naš cilj je biti pouzdan partner svima – korisnicima, klijentima i zaposlenicima, a sve kako bi našim gledateljima ponudili najkvalitetniji TV program i digitalni sadržaj, a našim klijentima najbolju i najefikasniju platformu za prijenos komercijalnih poruka.

Opis posla

RTL Hrvatska traži:

Motion graphics dizajnera (m/ž).

Opis posla:
- dizajn i izrada 2D i 3D animacija
- dizajn i izrada promotivnih materijala (on-air, print i web)
- dizajn i izrada vizualnih identiteta
- sudjelovanje u kompletnom osmišljavanju kampanja i vizualnih identiteta

Uvjeti

Cijenimo poduzetan i proaktivan pristup radnim zadacima te timski duh, entuzijazam i dobru suradnju, a od vas očekujemo:
- izvrsno poznavanje rada u programima Adobe Photoshop, After Effects i Illustrator
- dobro poznavanje rada u adobe Premiereu
- poznavanje rada u Cinemi 4D ili nekom drugom 3D programu je prednost, no nije uvjet
- 2 godine radnog iskustva

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

3D Graphics, Adobe After Effects, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop

Što nudimo

Dinamično smo okruženje, otvoreni smo za nove ideje i prijedloge, omogućavamo ti dodatne edukacije i osobni razvoj. Dio smo internacionalne grupacije što nudi prilike za networking, učenje i dijeljenje iskustava s kolegama iz drugih zemalja.

Sve zainteresirane pozivamo da svoj prijave, koje moraju sadržavati životopis i link na portfolio svojih radova, pošaljete zaključno do 30.05.2022. g. putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos