Tjedan svjetske kuhinje je na izmaku. Crveni parovi imaju još samo jedan dan za popravak svojih ocijena na tablicikako bii dalje imali prednost pred Bijelima.
No, upravo im Bijeli mogu zapapriti sve svojim popisima namirnica. Tako će trenutno vodeće Ina i Dina pripremati paellu prema receptu Dragana i Verice, Mario i Marina će kuhati curry od piletine i kozica koje su im zadali Mirna i Franka, dok će Snježana i Ana raditi piletinu s ananason na tajlandski način prema receptu Višnje i Blaženke.
Ivan Pažanin će za tu priliku obući posebnu kulinarsku košulju s etno motivima, a za koju će dobiti i specijalan pljesak natjecatelja i Špičeka!
Kome se sreća neće osmijehnuti, pa će kući otići s uspomenama s natjecanja, doznat ćemo večeras u 20:45 sati samo na RTL-u!