-Lice joj je kao da ju je netko nacrtao! - rekla je Rina .
-Ja volim izoperirane 'face' - izjavila je Marina , na što su se svi nasmijali, a Romano ju je gledao u nevjerici. No, to je nije omelo da nastavi sa svojom pričom: - Volim te droljaste face. Ja ću se cijela izoperirati.
-Jesi ti pukla? Što je tebi? -pitao ju je Romano: - Ti bi da izgledaš kao strašilo? Smiri se i ne pričaj gluposti! Lipa k'o slika, a ona bi se operirala!
Na njihov razgovor nadovezao se i Fabio i popljuvao Marininu ideju, komentirajući kako operirane osobe izgledaju kada ostare. Na to je Marina rekla kako bi ona zapravo operirala samo nos i usta. To je ponovno izbacilo iz takta Romana, koji je počeo nervozno tresti noge.
-Koji nos? Šta ti je? Izgledaš k'o Pinokio? Stvarno ne znam što ti pada na pamet!
Odjednom se u razgovor ubacio i Jurica , koji je stajao po strani, odnosno vježbao na spravi za veslanje. -Kralju, izbij ti njoj te bubice iz glave!
-Dobro, to je njezin život, ali opet...Operirao se i Michael Jackson , pa gdje je? Kada napraviš prvi put, ne staješ - rekao je Romano.
Kristina je potom upitala Rinu je li ona operirala nos, što je Rina negirala i ostavila Kristinu u šoku. Rina je potom izjavila: -Fora se korigirati, ali do te mjere da se ne vidi da je korigirano.
-Čemu se onda korigirati? -upitao ju je Jurica.
-Fora je samo malo napraviti. Ja bi samo malo nos popravila i 'nafilala' usta. To ne bi nitko primjetio osim mene - nastavila je Marina po svom.
-Ja te operacije razumijem ako netko ima neke ekstreme na sebi. Znam zgodne cure koje su se unakazile time. Tu ja samo vidim jednu 'falingu' u psihi - zaključio je Jurica.