Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču
NEOČEKIVANI POKLON

Božićno čudo u Philadelphiji: U metrou rođena beba

Dvojica djelatnika metroa Philadephije su pozvala hitnu pomoć nakon što je mladoj ženi u metrou u središtu grada puknuo vodenjak. Liječnici su ubrzo stigli i pomogli joj pri porodu.

M.B./Hina/ 27.12.2014. u 14:12
Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Mlada žena je rodila u četvrtak sina u metrou Philadelphije i obitelji poklonila neočekivani božićni poklon, jer je dječačić stigao ranije nego je predviđeno.

Dvojica djelatnika metroa Philadephije su pozvala hitnu pomoć nakon što je mladoj ženi u metrou u središtu grada puknuo vodenjak.

Liječnici su ubrzo stigli i pomogli joj pri porodu, a iz metroa su izašli s fotografijama bebe na svojim mobitelima.

"Nadao sam se mirnom radnom danu, bilo je napeto, a na kraju je to jedno lijepo iskustvo", rekao je djelatnik metroa i priznao da ga je obuzela panika, kao i da se u sebi molio da liječnici stignu što prije.

Novorođenče i majka su odmah prebačeni u bolnicu i oboje su dobro.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču
Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Više s weba

Pročitajte još

Image
pukla ljubav

Davor Šuker više nije s 25 godina mlađom Kristinom Bralo

Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Više s weba