Ostalo

Cedevita na Final Fouru!

Momčad Ace Petrovića ne samo da je uspjela obraniti devet koševa prednosti iz prve utakmice u Zagrebu, već je uglednog suparnika potpuno nadigrala i na njegovom terenu.

V.H. - HINA
30.03.2011 20:39

Košarkaši Cedevite plasirali su se na Final Four Eurokupa zahvaljujući 81:72 gostujućoj pobjedi protiv Estudiantesa u uzvratnom četvrtfinalnom susretu u Madridu.

Utakmica je odlučena krajem treće četvrtine kada je Cedevita tricama Princa i Vukušića povela sa 57:51. U završnih 10 minuta Zagrepčani su pametnom igrom i preciznim akcijama uspijevali zadržati prednost.

Na završnom turniru, kojije na rasporedu16. i 17. travnja u Trevisu, igrat ćeprotiv Uniksa iz Kazana.

Drugi polufinalni par čine Cajasol iz Seville i domaćiBenetton.