Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču
ne može pogriješiti

Ella Dvornik promijenila boju kose i frizuru i dokazala da joj apsolutno sve stoji: 'Nova sezona, nova ja'

Već je dobro poznato da Ella često eksperimentira sa svojom kosom, a na posljetku joj zapravo sve savršeno pristaje

Image
Foto: Instagram
Tabloid.hr/ 28.8.2020. u 13:20
Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Ella Dvornik je definitivno jedna od naših najpoznatijih blogerica, a svoje obožavatelje i pratitelje skoro pa svakodnevno časti fotkama iz privatnog života. 

>>Ellu napali da lagodno živi jer ju muž financira, odmah je odgovorila: 'Što se vi niste dobro udali?'

To su najčešće situacije s njezinim kćerkicama, potpuno drugačije modne kombinacije, a u posljednje vrijeme i fotografije s ljetovanja. 

A ono što također možemo pronaći na njezinom profilu su promjene boje kose i frizure s kojima često eksperimentira. 

>>Ella Dvornik otkrila zabavni detalj o svom suprugu: 'Rođen je kao...'

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Sada je predstavila "novu sebe", točnije novu kosu koja se izgleda mnogima svidjela jer je fotka u samo pola sata skupila više od pet tisuća lajkova.  

"Nova sezona, nova ja! Znate da kod mene ništa ne traje predugo, zato sam jedva dočekala otići na 'after sun' tretman kose i novu boju jer dozivam jesen ovom promjenom!", napisala je u opisu fotke. 

>>Ella Dvornik otkrila što je najviše muči na njezinom tijelu nakon dva poroda

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Upravo se čita

Image
GLAMUROZNA FLAMINGICA

Sementa Rajhard za RTL.hr: 'Tajnovitost, pozitivna energija i vrhunski tim, po tome ću pamtiti 'Masked Singer'

Sada je njezina kosa duga i kestenjasto-narančaste boje, a mi moramo priznati da joj odlično stoji, kao i sve što napravi jer je ona jedna od onih sretnica koja može podnijeti definitivno svaku promjenu boje kose i stajlinga.

Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Više s weba

Pročitajte još

Image
pjevačica i glumica

Sementa Rajhard otkrila čime ju je osvojio budući suprug, ali i kako je bilo odrastati u lunaparku

Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Više s weba