Zaključna večer Inmusica potvrdila je da smo ove sezone imali najslabiji line-up otkad se festival preselio na Jarun, a ni oni od kojih smo najviše očekivali nisu nam ponudili ništa više od prosjeka.
Broken Social Scene u srijedu su ostavili najjači dojam pa je stvarnošteta što ih zbog ranog termina nije pogledao nešto veći broj ljudi. U mnogobrojnoj postavi s čak četiri gitare jedan od najzanimljivijih sastava nove kanadske indie scene plovio je mutnim vodama psihodelije, snažno inficirane shoegaze čudacima tipa My Bloody Valentine i Ride te americana tradicijom Neila Younga. Pjesme Broken Social Scenea redovno kreću s tek dva-tri tona na gitari, a završavaju snažnim, zaglušujućim krešendom, nerijetko najavljenim country-rock intermezzom kakvog se ne bi postidio ni Dylan.
Londonski New Young Pony Club potvrdio je da često osporavani pop 80-ih posljednjih godina postaje omiljena glazba mladih alternativaca, no
njihov spoj Depeche Modea, Human Leaguea i Tom Tom Cluba ipak funkcionira samo u bržim stvarima tipa "The Bomb".
The Flaming Lips su Zagrebu priredili neviđeni show - plesači sa svake strane stagea, topovi koji ispaljuju konfete i slični štosevi zaista izgledaju nadrealno, ali glazbeno ekipa Waynea Coynea nudi isto ono što su nam desetljećima isporučivali PinkFloydi.
Massive Attack je počeo dosadnjikavo, po tko zna koji put dokazavši da im spore stvari više ne leže, no nabrijana završnica,naslovi "žutih" novina koji su se izmjenjivali na videozidu tefantastične izvedbe"Safe From Harm" i "Intertia Creeps"bili su dovoljni da nadmaše Dom sportova.