Josip Salapić pripadnik je saborske manjine koja u ono malo slobodnog vremena što ima - ne tvita i ne fejsa.
"S društvenim mrežama sam otpočetka na vi. Netko to smatra da nije dobro, ja mislim da čovjek treba popiti kavu licem u lice, razgovarati o prilikama i neprilikama, a ovako ljude koje dovoljno ne poznaš ako im se ne javiš - onda se ljute pa misle da si smeće", rekao je.
Štoviše, nema čak ni lažne profile kao njegova kolegica Nevenka Bečić koja na mnogobrojne 'hejtere', začudo, gleda s velikim odobravanjem.
"Vjerujem da je to jedini način za neke da mogu iskazati svoj stav i izraziti svoje mišljenje zato to smatram veoma pozitivnim. Tako da podržavam 'hejtere'", rekla je Bečić.
Razlika u stranačkim uvjerenjima i pogledima pokazala se čak i na tako banalnom polju kao što su 'hejteri'.
"Ja mislim da tim ljudima i na takve poruke treba biti smiren i pomoći im. To su nesretni ljudi i treba im pomoć", smatra Ingrid Antičević-Marinović .
"Ja objavljujem što manje moguće iz privatnog života, a što se tiče 'hejtera' - također ne pripadam tom svijetu", rekao je Furio Radin .
S druge strane, internetska terminologija ne leži baš svima.
"Ne znam baš, ne znam, ja znam samo one besposličari, zgubidani i oni koji nemaju svoj privatan život. Eto, to znam", rekao je Salapić.
A takve zgubidane u saborskim klupama 'hejteri' često počaste komentarom. 'Hejterskim' naravno!