Play ponuda
Play ponuda
DAN OČEVA

Obama tuguje za ocem

Barack Obama, kojeg je otac Kenijac napustio kada su budućem američkom predsjedniku bile dvije godine, izjavio je da se još uvijek često pita kako bi se stvari razvijale u njegovu životu da je otac ostao u obitelji.

Image

obama obama

E.M./ 19.6.2011. u 9:15
Play ponuda

Američki predsjednik Barack Obama izjavio je da se još uvijek često pita kako bi se stvari odvijale u njegovom životu da ga otac nije napustio.

"Osjećao sam da ga nema i pitao se kako bi izgledao moj život obraćanju putem radija i interneta uoči Dana očeva u SAD-u.

Priznavši da je zbog političke karijere često odsutan zbog čega je najveći teret roditeljstva pao na njegovu suprugu Michelle, Obama je rekao da pokušava maksimalno iskoristiti svaku minutu provedenu s kćerima Maliom i Sashom.

Rekao je i kako mu je uloga oca ponekad najteži, ali uvijek najdraži posao. Pozvao je sve očeve da više vremena provode sa svojom djecom.

Play ponuda

Više s weba

Pročitajte još

Image
dijagnoza

Solo si u tridesetima i pronaći djevojku za tebe je nemoguća misija? Mi imamo odgovor

Play ponuda

Više s weba