Ostalo

Opušteno izdanje u krugu voljenih osoba! Sandra Perković stigla u Hrvatsku, ponosno pozirala bez trunke šminke

Sandra Perković još jednom dokazala je da je jedna od najboljih hrvatskih sportašica svih vremena! Šesti put za redom postala je europska prvakinja u bacanju diska te s velikom pobjedom u Njemačkoj ušla je u povijest. Nakon spektakularnog nastupa, Sandra se u društvu dugogodišnjeg partnera i trenera Edisa Elkasevića vratila u Hrvatsku kako bi veliku pobjedu mogla slaviti i u krugu obitelji. Inače, iako je na sportskoj sceni aktivna još od 2005. godine, Sandra Perković prve ozbiljnije rezultate ostvarila je pet godina nakon i to u trenutku kada je na Europskom prvenstvu osvojila zlatnu medalju. Ljubitelji atletike dobro znaju i da je 2012. ostvarila još jedan fantastični uspjeh i to na Olimpijskim igrama u Londonu, a potom je osvojila medalje i na Mediteranskim igrama te Svjetskom prvenstvu u Moskvi. Tog trenutka stručnjaci su znali - Hrvatska ima novu mladu sportsku nadu!