Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču
HVALE JE MODNI KRITIČARI

Paris Hilton postala manekenka

Paris Hilton otvorila je još jedno poglavlje u svojoj karijeri. Odlučila je postati manekenka. Njezini prvi koraci ostvareni su u Brazilu.

S.C./ 29.1.2011. u 15:21
Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Samodopadna zvijezda Paris Hilton napravila je pomak u svojoj "svaštarskoj karijeri". Paris se bacila u manekenske vode, a svoje prve korake na pisi napravila je na Brazilskom tjednu mode. Plavuša sklona skandalima, nosila je reviju za proslavljeni brazilski brend Triton na tridesetom izdanju tamošnjeg Tjedna mode.

U trenu kada je novopečena manekenka kročila pred publiku počele su ovacije. Povika i aplauza nije nedostajalo. Lucia Arteiro, modna stručnjakinja, komentirala je njezinu pojava u manekenskim krugovima. "Ljudi  mogu govoriti sve najgore o njoj, ali ona je odlična, najbolja. Smatram da je odličan potez što su je iz Tritona pozvali kao gosta na svoju reviju", izjavila je Lucia.

Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Više s weba

Pročitajte još

Image
uspješni model

U koži od glave do pete: Nakon nedavne privatne drame, mlađahna supruga Borisa Novkovića zvijezda je modne kampanje

Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Više s weba