Play ponuda
Play ponuda
"ODAO" GA KUHINJSKI PRIBOR

Pronađen prvi gay kostur

Do zaključka da je kostur gay došli su zbog načina na koji je kostur pokopan. Ovaj kostur pronađen pod zemljom s kuhinjskim priborom.

Image

kostur kostur

S.C./ 7.4.2011. u 17:17
Play ponuda

U predgrađu Praga pronađen je vjerojatno najstariji homoseksualac. Naime, skupina arheologa pronašla je kostur star pet tisuća godina i za kojeg se vjeruje da je pripadao gay zajednici. Do tog zaključka su došli zbog načina na koji je kostur pokopan.

U to vrijeme muškarci su se pokapali uz najbolje primjerke oruđa i oružja, s kopljima ili tadašnjom varijantom noževa. Dok je ovaj kostur pronađen pod zemljom s kuhinjskim priborom. 

Osim kuhinjskog pribora, i njegov položaj tijela dao je naslutiti da je zaista riječ o homoseksualcu.
Njegov je leš u grob položen na lijevu stranu, s glavom usmjerenom prema zapadu. Muškarce su inače pokapali na desnoj strani, a glave su im bile okrenute prema istoku.

Play ponuda

Više s weba

Pročitajte još

Image
Pokret protiv depilacije

Dlakave noge osvajaju internet: Dame, biste li se priključile trendu?

Play ponuda

Više s weba