Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču
ZGODNA MAJKA

Seksi Gisele u vojničkoj uniformi

Brazilka je u svega mjesec dana snimila dvije naslovnice Vougea. Korejsko izdanje tog magazina krasit će odjevena u vojničku uniformu.

Image

Gisele Bundchen Gisele Bundchen

M.B./ 11.5.2010. u 9:04
Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Brazilski supermodel Gisele Bundchen snimila se u seksi-vojničkom izdanju za svibanjsku naslovnicu korejskog Voguea. Ovaj editorijal nastao je samo nekoliko mjeseci nakon što je Gisele postala majkom, no kao što se i sami možete uvjeriti, svoje je tijelo u rekordnom roku vratila u formu.

Gisele je planetarnu slavu stekla hodanjem po podnim pistama, ali i vezom s glumcem Leonardom DiCapriom. Nakon što se umorila od manekenske karijere, posvetila se humanitarnom radu. Snimila je dva filma, a angažirana je i u borbi za očuvanje okoliša, borbi protiv raka, side, gladi i nestajanja amazonske prašume.

Naslovnice Voguea dosad je krasila desetak puta, a ovog se mjeseca s nje smiješila Meksikancima.

Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Više s weba

Pročitajte još

Image
JETIMANIJA TRAJE I DALJE

U Sibiru tragaju za jetijem

Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Više s weba