Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču
vraćamo vas u djetinjstvo

Što ste željeli biti kao dijete, a što ste postali?

Rijetki su oni koji u zrelim godinama žive svoje dječje snove.

RTL/ 21.11.2014. u 18:39
Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Pokušajte se na trenutak vratiti u djetinjstvo i prisjetiti što ste htjeli biti jednom kada odrastete. Balerina, stjuardesa, policajac, vatrogasac?

Dok su nekadašnje generacije sanjarile postati glumci ili pjevači, današnja djeca najviše priželjkuju posao odvjetnika, a neki od njih već znaju da žele raditi izvan granica Lijepe naše. Kakve su im šanse da i u Hrvatskoj mogu ostvariti svoje želje, provjerili smo u Zavodu za zapošljavanje.

"Želje djece za tim što će postati kad odrastu se mjenjaju pod utjecajem vršnjaka, filma, neke serije..." kazala nam je MirjanaZečirević, Hrvatski zavod za zapošljavanje.

Rijetki su oni koji u zrelim godinama žive svoje dječje snove.

Na dječje planove, nažalost, znatno utječu roditelji koji su već osjetili što znači recesija i da su neka bivša djeca već odavno završila preko granice. Ali, budući da je vrijeme na njihovoj strani - nadamo se da će ova djeca ustrajati i u budućnosti režije ipak plaćati poslom iz svojih snova!

Više pogledajte u video prilogu!

Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Više s weba

Pročitajte još

Image
LJEPOTICA

Ovo lice ste sigurno već vidjeli! Elena Dizdar naša je najzaposlenija manekenka, angažirala ju je i Izabel Kovačić

Imaš priču? Javi nam se!Pošalji priču

Više s weba