Ostalo

Tony Cetinski: 'Jacques je kopirao moju izvedbu'

Pjevač je za Story komentirao svog kolegu i njegovu pjesmu za Euroviziju 'My friend'

Tabloid.hr
03.03.2017 15:00

"Jacques je izuzetan vokalist koji je pažljivo slušao moju izvedbu Caruso' i pokupio taj šok moment mijenjanja tehnike pjevanja iz opernog u pop boju glasa. Navikao sam da me se kopira.", rekao je za Story Tony Cetinski o pjesmi Jacquesa Houdeka "My friend" s kojom će nas predstavljati na ovogodišnjem Eurosongu.

Tony je dodao kako mu se sviđa produkcija pjesme i da se nada kako Jacques sve šokirati svojim modnim odabirom. Inače, većina drugih Jacquesovih kolega je zadovoljna njegovom pjesmom i čestitala mu je na hrabrosti da pjeva kao da je to duet.

Jacques zasad nije komentirao Tonyjevo mišljenje. Samo se pohvalio kako je jedan njegov fan istetovirao njegov slogan #bemyfriend.

Za prikaz nam je potreban tvoj pristanak za umetanje sadržaja s društvenih mreža i trećih pružatelja usluga.