Play ponuda
Play ponuda
KAKAV PAR!

I zvijezde su na njihovoj strani: Anezi i Goran imaju sjajne temelje za kvalitetnu vezu

Kad je astrologinja Anđelka Subašić došla u vilu Gospodina Savršenog, neke je djevojke posebno istaknula kao moguće idealne Goranove partnerice, a među njima našla se i Anezi.

Image
Foto: RTL
RTL.HR/ 30.11.2018. u 13:05
Play ponuda

„Jako si intelektualno odgovarate i jako vas cijeni. Na tragu ste zajedničke životne filozofije“, rekla joj je astrologinja te dodatno naglasila:

„Da joj se Goran posveti, iznimno bi se iznenadio kad bi vidio koliko tu ima onoga što njemu treba“, rekla ja Anđelka, a odnos između Anezi i Gorana razvija se u najboljem smjeru.

Ubrzo je Goran na single date poveo Anezi  i oduševio je jet skijem i ronjenjem, a potom romantičnom večerom, kad je Gorana Anezi potpuno očarala.

„Na istoj smo razini, dobro se slažemo i jako smo slični. Imam osjećaj da mi još puno toga može pružiti i volio bih doznati više toga o njoj“, priznao je Jurenec, a ni Anezi nije štedjela na komplimentima.

„Goran je ispunio sva moja očekivanja, imamo isti humor, zanimljiv je i inteligentan“, otkrila je Anezi.

Kako će se dalje razvijati odnos između Anezi i Gorana pratite od ponedjeljka do četvrtka u 21 sat na RTL-u – u showu 'Gospodin Savršeni'.

Play ponuda

Više s weba

Pročitajte još

Image
PO NJIMA NAJISKRENIJI

Tina i Davor odabrali svoje favorite, očarani su Filipom i Anamarijom: 'Najjači su par, čista energija'

Play ponuda

Više s weba