Gospodin Savršeni

Marija Malenica iz 'Gospodina Savršenog' osvojila zlato na Kupu nacija u Somboru

U Somboru je održan 8. kup nacija u kojem su sudjelovale 23 zemlje, a naša najuspješnija boksačica Marija Malenica ostvarila je novu veliku pobjedu.

RTL.hr
23.01.2019 11:45

Splićanka je osvojila zlato i nastavila sa sjajnim rezultatima nakon europskog WAKO zlata.

Osvojila sam prvu medalju pobijedivši Grkinju, Čehinju, Kazahstanku i u finalu Mađaricu", rekla nam je uzbuđena Marija koja je došla do titule u kategoriji do 64 kilograma i oduševila u finalu, kad je Mađaricu Esyter Olah svladala sa 5:0 i tako postala prva Hrvatica koja je došla do zlata na tako jakom turniru.

Marija Malenica

Dvostruka svjetska, a trostruka europska prvakinja u K1 disciplini trenutačno živi u Londonu, gdje radi kao osobna trenerica i rekreativna trenerica boksa te se usredotočila na ostvarenje svog najvećeg cilja.

Moj je san postati prvakinja svijeta u profesionalnom boksu. Uzor mi je Mike Tyson jer je uistinu neponovljiv. Sretna sam na dobroj genetici i što nisam imala većih ozljeda", rekla je Marija za koju smo sigurni da će ostvariti sve što je naumila, a najveću podršku ima od svoje peteročlane obitelji.